Yunan Adaları içerisinde en çok sevilen ve en çok ziyaret adalardan bir diğeri ise Meis adasıdır. Sık sık ziyaret edilen ve her geçen yıl düzenli olarak ziyaretçi sayısında artış yaşanan Meis adasına gitmek için sizler de Kaş Meis Feribot seferlerini kullanabilirsiniz. Düzenli aralıklarla kalkış yapan feribotlara ister aracınızla birlikte ister aracınız olmadan yayan bir şekilde biniş yapabilirsiniz.

Meis Adası Kaş’tan çıkıldığı zaman yaklaşık 25 dakikalık bir mesafeye sahiptir. Oldukça kısa mesafe sayesinde adaya çok kısa süre içerisinde varış yapabilirsiniz. Başkenti Katellorizo olan Meis Adası, coğrafi açıdan ve birçok açıdan büyüleyici özellik ve güzelliklere sahiptir. Kendine has olan limanı sayesinde giden feribotlar adaya çok özel ve sakin bir şekilde yanaşır ve iniş binişler de son derece pratik şekilde Samos feribot.

Dağ eteklerine kurulmuş olan Meis Adasına gitmek için feribot seferlerini takip etmeli ve ister sabah ister akşam düzenlenen seferlerden size en uygun olanı için bilet temin etmelisiniz. Üç tarafı körfezle çevrili olan ve özellikle de antik Yunandan izler taşıyan Meis Adası mutlaka gezilip görülmesi gereken alanlardan bir tanesidir.

Kaş Meis Feribot Bilet Fiyatları Nelerdir? Uygun Mudur?

Kaş Meis Feribot bilet fiyatları oldukça makul fiyatlardır. Herkese ve her keseye uygun şekilde düzenlenmekte olan bilet fiyatları sayesinde sizler de istediğiniz zaman adaya geçiş yapabilirsiniz. Feribot seferleri belirli ve düzenli aralıklara sahiptir. Gündüz saatlerinde de akşam saatlerinde de Meis Adasına sefer düzenlenir. Firmamız bünyesinden hem seferleri hem de bilet fiyatlarını kolaylıkla görebilir ve biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Liman girişinden itibaren güzelliklerini siz değerli misafirlerine sunmakta olan Meis Adasına gitmek için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Mükemmel şekilde hem yapay güzelliklerini hem de doğal güzelliklerini korumaya devam eden Meis Adasına yolculuklar da her geçen gün artmaya hızla devam ediyor. Hem yerli turistler tarafından hem de yabancı turistler tarafından ziyaretçi akınına uğrayan Meis Adasına en kolay ulaşım feribot seferleri ile yapılıyor.

Kendine ait limanı olduğu için diğer pek çok adaya göre yanaşmak ve yolcu alıp bindirmek daha kolay oluyor. Yaklaşık 25 dakikada gidilen Meis’e gündüz gittiğinizde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam gittiğinizde ise gün batımını izlemenin ve gece hayatının tadını doruklarda yaşayabilirsiniz. Her açıdan gezilmeye uygun olan Meis Adası için firmaların düzenlemiş olduğu seferleri de detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Kaş Meis Feribot Seferleri Nasıl Düzenleniyor?

Kaş Meis feribot seferleri, düzenli saat aralıklarına sahiptir. Bilet fiyatları da oldukça uygun olan bu seferler sayesinde kısa sürede Meis’e varış yapabilirsiniz. Muhteşem güzelliğine şahit olmak için, antik mezar ve anıtları görmek için, üç katlı yenilenen konakları görmek için, güzel manzaralarına eşlik etmek için ve özellikle de çok eski çağlardan kalma aletleri görebilmek, yazıtları yakından inceleyebilmek için mutlaka Meis Adasına uğramanız gerekiyor.

Nasıl gideceğim diye düşünmenize ve endişe duymanıza gerek yoktur. Araçlı ya da araçsız olarak, tek başınıza ya da aile üyelerinizle, sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla buraya gitmek için feribot seferlerini tercih edebilirsiniz. Belirli aralıklarla kalkış yapan feribot seferleri sayesinde istediğiniz her an Meis Adasına geçiş yapabilirsiniz. Ancak gitmeye karar vermeden önceki tarihlerde, adresimizden mutlaka uygun bilet olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Yolcu sayısına, araç sayısına ve hava durumuna bağlı olarak farklı firmaların sunduğu biletleri görebilir ve temin edebilirsiniz.

Diğer Yunan Adaları Feribot Seferlerimiz

Views: 1

Comment

You need to be a member of Recampus to add comments!

Join Recampus

© 2021   Created by Aprendiendo Real Estate.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service